| TraXe a întrebat:

Stie cineva vreun site sau de undeva unde pot sa imi iau husa de s2 dar sa fie personalizata dar cu jocuri gen "Black Ops" sau orice husa care vi se pare frumoasa dar nu simple.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Samsung Galaxy SII... hmmmm Pai ce ar fi... sa dai un search pe Google cu huse personalizate s2?

| TraXe explică (pentru anonim_4396):

Awesome (you fuking kidding me?)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TraXe):

Yes, I am happy Ti-e greu sa te duci la vreun Orange Shop sau asa ceva sa te interesezi. Vezi sa nu patesti ceva daca nu ai husa personalizatawinking