| realorfantastik a întrebat:

Stie sa-mi spuna cineva cat e Nokia Asha 302 la liber la Orange? Si daca se merita cumparat.

5 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Nokia Asha 302 la liber la Orange este 93 euro.

| raresm99 a răspuns:

Mai bine ti l-ai lua de aici http://www.eurotelefoane.ro/......-Grey.aspx e 334 lei fata de 403 cat e la Orange si e tot la liber

| kitty100111 a răspuns:

Este destul de bun. Si eu am avut Asha 302 dar acum am ceva mai bun.DEci cum ti-am zis la pretul asta e destul de bun dar daca vrei ceva mai bun si mai performant, mai gandeste-tewinking

| jeek0 a răspuns (pentru kitty100111):

Si nu ai avut probleme cu youtube?