| shrink a întrebat:

Stiti cat costa in lei cartela digi prepaid de 2 euro? Merci in avans!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Am dat 35 de lei pe 3 cartele, cam cu o luna in urma
e oricum CEL MAI IEFTIN prepay din tara si singurul care iti permite sa ai o optiune 3 luni fara sa bagi alti bani (2eu aia ii bagi intr-o optiune care nu expira 3 luni)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dar daca intrai pe cursul valutar ce se intampla? http://bit.ly/2J2wl8n

| shrink explică (pentru Salontanul):

Atunci nu aveam sansa sa dau de un destept ca tine.

| Salontanul a răspuns (pentru shrink):

Asta e! Foarte multi se nasc prosti. Nu toti suntem la fel. Unii nu stiu sa foloseasca internetul parca s-au nasut in evul mediu!