| alex癌 a întrebat:

Stiti cat tine bateria la Sony Ericsson xperia arc s?
Si daca se poate sa spuneti cateva telefon cu taci tot asa bune fara iPhone

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se scrie cum ai scris tu "taci", asa se pronuntă, dar se scrie touchscreen.Adică ercan pe care il atingi.

| charleslouboutin a răspuns:

E o prostie telefonul ala. Mai pui 100-200 ron si iti iei galaxy s2. Diferenta de la cer la pamant.

| Razvanp69 a răspuns:

Orice baterie tine maxim o zi, ca e imposibil sa nu te joci sau sa stai pe net. Alte telefaone bune thinking Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S plus, Galaxy Nexus, HTC one, Boston Orange si cam atat stiu la un pret accesibil.

| vladelvis a răspuns:

Se scrie touchscreen, țărane! Ia-ti Nokia 1100 ca ăla e de tine! laughing

| Buza021 a răspuns:

Bateria tine pana la 3 zile, daca te joci sau navighezi pe net, tine sub 18 ore, cel putin la mine. Iti recomand Nokia n8, il iei acum si la anul il dai la acelasi pret, se comporta ireprosabil! Bafta!

| Pustiu_Cosmin_1995 a răspuns:

Bateria tine maxim o zi.Eu ti-as recomanda LG L7, Huawei Ascend G300, Windows Phone 8S by HTC, Samsung Galaxy S III