| DarkChocolate94 a întrebat:

Stiti ceva aplicatii faine pt android de ascultat muzica fara net? Nu zonga sau soundcloud. Ceva la care pui doar la favorite,sa zic, si dupa sa pot asculta direct fara sa le descarc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sufletzelll a răspuns:

Doar radio asculti fara sa descarci happy in rest iti trebuie internet

2 răspunsuri:
| robert1423 a răspuns:

Radio happy.Nu merge sa asculti muzica fara net, decat daca ai muzica in telefon sau pe card.

| EnvyU a răspuns:

Ai vrea si sa nu iti fie foame fara sa mananc, nu? Conecteaza telefonul la PC, cauta pe net ceva sa tragi melodii de pe youtube, si iti faci lista cu melodiile preferate.