| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Stiti cumva cei care au sau au avut Nokia asa 301 sau asa 206 sunt bune? as vrea sa dau smartphonul pe altceva mai simplu cu functiile de baza nu cu detoate

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Si mie! Nu cele din perioada 2009-2012...
Pai...E71 si cu E72 sunt aproape identice! Deci care-ti pofteste inima il poti lua!

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu inteleg de ce ai da smartphoneul pe un featurephone, dar ma rog...
Sunt ok, dar..eu ti-as recomanda un Samsung S5610! (http://www.gsmarena.com/samsung_s5610-4191.php)
Este mai bun si arata mai bine!

Plus ca cele 2 Nokia au radiatii foarte mari!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Paul_Radulescu_1990 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Am avut s5610 si nu imi prea place iar de smartphonuri m-am plictisit sa imi cada de cateva ori si sa nu mai mearga bine dupa as vrea daca stii cumva un smartphone fara toch

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Paul_Radulescu_1990):

Mmmm.Da, BlackBerryuri.
Stiu ca am avut eu un smartphone...Nokia E70. Uite-te atent la el ca telefon ca asta nu prea sunt! Doar predecesorii lui!

| Paul_Radulescu_1990 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Mersi oricum am gasit un Nokia e 55 sau un e52 acum ma uit care este mai frumos tu ce spui?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Paul_Radulescu_1990):

Nu imi place niciunul...Totusi imi place Nokia E72. Tie?

| Paul_Radulescu_1990 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

am avut e 71 si a fost fff bun la aspect arata la fel deci imi place mult
mie imi plac toate Nokia e aproape toate