| adela2012 a întrebat:

Stiti cumva un site cu oferte de Craciun la telefoane? Am tot gasit site-uri, dar sunt din anii trecuti..Eu vreau din 2014. Vreau sa imi iau un telefon luna viitoare si as fii vrut sa ma interesez de pe-acum ce oferte vor fii pe-atunci sau macar ce telefoane mai au cei de la cosmote.

1 răspuns:
| PolBoss a răspuns:

Pe 21 si 28 e black friday, ieri sau alaltaieri au fost reduceri mari la telefoane pe altex.ro, intra in fiecare zi pe altex.ro sa vezi poate baga iar reduceri.