| chivualexandru a întrebat:

Stiti de unde pot lua folie de protectie pentru. un telefon Sony Xperia Miro?

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a125788394

http://www.okazii.ro/......a125035968

Daca ai fi spus de unde esti as fi cautat si pentru orasul tau. De pe okazii mi-am comandat si eu. Sunt noi nu au nici o problema. Depinde doar cum le aplici tu (gasesti multe tutoriale pe youtube).

1 răspuns:
| ZeHelp a răspuns:

Poti incerca la magazinele mari din toata tara... dar am vazut ca la Cosmote vand folii universale care isi fac destul de bine treaba.
Sau, intri pe site-ul lor oficial si poti da comanda de acolo dar din cate stiu dureaza in jur de 2-3 saptamani sa fie livrat la tine la usa.
Paste fericit!