| MonnicaM a întrebat:

Stiti pe ce site as putea gasi huse pentru Samsung Galaxy Star? Am cautat, insa nu am gasit niciunde...Multumesc anticipat happy

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/q-husa-samsung-star-2

http://www.shopmania.ro/......a-52832240

http://www.okazii.ro/cautare/husa+silicon+samsung+star+2.html

Incearca pe mai multe site-uri, nu conteaza ca ii star, si aici ii vorba de star2.Pana la urma e aceslai model, o sa ti se potriveasca ceva.

Bye-bye Monica.Oh doamne, ador numele asta!

| MonnicaM explică (pentru fuzzer):

Am incercat pe foarte multe site-uri, dar nu am gasit.Chiar conteaza ca e star, e mai "oval". celelalte sunt mai "dreptunghiulare". Merci oricum happy
Ma bucur ca-mi adori numele, si eu mi-l adorhee hee

| fuzzer a răspuns (pentru MonnicaM):

Esti tare modesta.imi placcelaughing. thumbs up.

| MonnicaM explică (pentru fuzzer):

Cea mai modesta laughing

| fuzzer a răspuns (pentru MonnicaM):

Alo! Chemati careva mass-media, o avem aici pe Monica, care-i cea mai modesta.

| MonnicaM explică (pentru fuzzer):

Haha tongue... Nu e interesat nimeni, modestia nu mai e apreciatahee hee