| SorinELoo7 a întrebat:

Stiti vreun messenger pentru telefon cu care poti accesa mai multe conturi gen facebook, yahoo, msn, gmail sau yahoo-mail? Cel mai mult as prefera un client de gmail. Astept raspuns si dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| h5 a răspuns:

Da. Numele lui e Shmessenger (poti intra pe facebook, yahoo messenger, mns(parca)si inca una (am uitat happy ). Dar inainte de toate trebuie sa-ti faci cont pe site-ul lor. bafta

| SorinELoo7 explică (pentru h5):

Pe acesta il am. Eu vreau unul mai complex!