| JhonnyAmerica a întrebat:

STRICT dintre LG optimus L5 II si iPhone 4, ce ati alege?

! STRICT INTRE CELE DOUA!

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

LG optimus l3 II pentru ca iphone 4 are probleme cu antena de semnal daca era iphone 4s atunci iti spuneam sa alegi iphonul dar in situatia de fata LG este mai bun

| aventador a răspuns:

As alege iphone 4, stiu ca are ecranul mai mic, de 3.5 inch iar l5 2 il are de 4 inch, dar iphone 4 are gorilla glass, asta face ca ecranul sa fie foarte rezistent.
La iphone 4 nu ii poti pune card de memorie dar are memorie interna de 32 gb, si LG are 4 gb memorie interna, camera o au ambele telefoane de 5 mp, dar iphone are si camera frontala.
Eu aleg iphone 4 deoarece materialele cu care e facut telefonul sunt mult mai calitative, mai dure, iphone-ul tine mult mai mult timp decat LG, plus ca pe iphone nu o sa ai niciodata lag(sacadare).

| M13ana a răspuns:

Lg optimus L5 II big grin