| zilog a întrebat:

Sugerați-mi un telefon pentru whatsapp pe care să îl găsesc repede ușor și IEFTIN pe la amaneturi sau OLX.
Nu îmi trebuie ceva de fite ci doar să văf pozele pe care mi le trimit oamenii pe whatsapp.
De preferat să aibă android, să se găsescă repede, să nu stau să dau comandă de el ci să merg pur si simplu undeva la un amanet second hand sa il cumpăr si să il folosesc.

Ca și buget gen 150 lei am de alocat pentru el aproximativ.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu e de la amaneturi dar consulta lista asta cu primele 20 de modele de exemplu care nu depasesc 250 de lei, decat sa iei un curuc de la amanet care a fost folosit iei un ciuruc ieftin dar nou:
https://www.emag.ro/......priceasc/c