| DelphhiN a întrebat:

Sunt acele cartele gratuite de la Orange, este cineva in oras la mine care primeste in jur de 400 de cartele, stiti cum face?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De obicei, se oferă gratuit cartele în aeroporturi.

| SasNetRomania a răspuns:

Pentru ce vrei acele cartele? bisnita? sa faci bani? daca da, lasa ideea ca nu e buna. in rest are dreptate bogdan.

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Eu stiu cum face, dar daca vrei... nu te pot ajuta. Am un prieten care lucra la Vdf., si imi dadea cartele gratuite cu plasa (cu minute, cu net, cu orice). Toate firmele de telefonie le dau angajatilor sa le imparta gratuit, daaaar... unii au prieteni care fac asta in locul lor. Cartele oricum ajung la "consumatori", numai ca nu ajung cum crede firma. Ce vremuri? Toata lumea ma cauta.