| Na_Lore_1990 a întrebat:

Sunt bune telefoanele Replica? :3

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Nu-ti recomand asemenea telefoane, deoarece sunt de proasta calitate. Daca vrei un telefon mai ieftin si bun, ia-ti un Nokia tongue

| TeodoraDora a răspuns:

Nuuu, sa fiu sincera sunt mai bune Alcatellaughing. Hmm, daca vrei ceva performant, i-ati Samsung (dar nu-ti lua iPhone ca nu-i bun si daca vrei iti explic eu de cewinking.
Funda please!happy