| Vlad1456 a întrebat:

Sunt client PrePay Orange si in fiecare luna, prin abonamentul cuiva din familie primesc 5 euro credit lunar pentru activarea optiunii, automat. Din neatentie am consumat din cei 5 euro credit si acum am doar 4, 5. asa ca am rugat pe cineva sa imi trimita 1 euro si acum mesajul care imi vine de la 333 este cam asa " Ai 1 EURO credit activ pana la 2/8/2013, 4,566 EURO credit lunar. " Intrebarea mea este daca maine cand ar trebui sa se activeze automat optiunea de 5 EURO se poate activa?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce nu mergi la Orange, si întrebi acolo, că ei stiu bine.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Florisa a răspuns:

Ar trebui sa mearga, daca iti trimite doua mesaje.

| CDenis1997 a răspuns:

Nu cred iti mai trebuie cativa centi