| Igor_Popa_1980 a întrebat:

Sunt de ajuns 2 GB de net pe luna pe un galaxy s5? Ce as putea face cu acestia?

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Depinde doar de tine ce faci acolo, pentru conversatii si atat de ajuns 250mb, daca stai pe facebou, youtube si alte rahaturi nu ajung nici 5 gbwinking

| AlexElektro1987 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, de exemplu daca stai pe facebook toata ziua sau mai citesti cate un ziar, o sa iti ajunga, dar daca stai pe youtube si te uiti la vreo 10-15 videoclipuri poti sa iti iei adio de la iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nici 2.8 GB de trafic nu imi ajunge. Si am Galaxy Core 2...

| alexs99 a răspuns:

Iti ajung 2 GB daca stai doar pe Facebook/browser, pentru Youtube nu prea iti ajung, decat pentru a urmari cateva video-uri.
O zi buna.