| XatomisX a întrebat:

Sunt de incredere cei de la online-tel.ro? ca vreau sa cumpar un s4 de la ei a mai cumparat cineva ceva de acolo?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt! Am citit cateva reviews-uri si e OK. Lucreaza pe doua firme, colaboreaza cu ShopMania, price.ro si compari.ro
Astea sunt magazinele lor ->
http://online-tel.ro/
http://gsmtell-online.ro/

4 răspunsuri:
| XatomisX explică (pentru neluL):

Deci e ok daca comand la ei

neluL
| neluL a răspuns (pentru XatomisX):

DA! Am observat ca au cel mai mic pret la S4.

| XatomisX explică (pentru neluL):

Da problema din ce am citit eu este cu garantia ca daca se strica il repara la un service privat si s-ar putea sa nu il repare bine sau cine stie ce asa la eMAG au service calumea dar bine acum am un Samsung galaxy s1 tot de pe un site luat cu cel mai mic pret dar noroc ca nu s-a stricat laughing

neluL
| neluL a răspuns (pentru XatomisX):

Daca ai grija de el nu se strica! Nu se merita sa dai 5 milioane in plus doar pentru faptul ca eMag are un service mai bun.