| IuliaGheorghe1 a întrebat:

Sunt dintr-o localitate din Teleorman si as vrea sa cumpar un telefon in rate de la emag...nu cred ca exista in Teleorman eMAG si vreau sa iau din Bucuresti dar nu stiu daca pot. ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| FlowInCuvinte a răspuns:

Si eu tot din Teleorman sunt.
eMag este un site, nu un magazin. Deci poti comanda prin eMag oriunde in tara. Ei iti vor aduce telefonul direct la poarta.
Ideea sta in felul urmator. Pe eMag sunt cele mai piperate preturi la telefoane, laptopuri, tablete, etc. Nu iti recomand sa cumperi de la ei in rate.