| anonimaalee29 a întrebat:

Sunt in reteaua Digi si am abonament. Am sunat la un numar ce lua o anumita taxa pe apel, insa nu mi s-a raspuns. Este posibil sa se fi taxat? La ce numar sa sun sa aflu? Vreau sa aflu inainte sa vina factura!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-a intrat mesageria, da, poti fii taxat.

| TotulAÎnceputPe28 a răspuns:

Taxează la mesaje și atunci când rămâi fără net, și dacă o să dai la cost, să vezi dacă ai sau nu, tot te taxează...E o mare tâmpenie cu Digi-ul! După ce o să se termine contractul o să renunț de finituv la el!

| anonimaalee29 explică (pentru TotulAÎnceputPe28):

Eu am net nelimitat, dar cand dau mesaje ma taxeaza, orice retea ar fi...e aiurea rau chestia asta