| simplu36712541 a întrebat:

Sunt in reteaua Orange si pana acum primeam unele mesaje de mai multe ori. Aseara am primit acelasi mesaj de 30 de ori iar mesajele de la altii le primesc toate odata. Ce s-a intamplat? cum rezolv problema?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Este posibil sa fie o problema cu cartela ta SIM. Te rog sa verifici daca aceasta este problema prin utilizarea cartelei SIM intr-un alt telefon. Daca situatia continua sa se manifeste, te rog sa ne vizitezi in oricare Orange Shop (nu partener), iar colegii mei te vor ajuta cu inlocuirea cartelei SIM defecte.
Aici https://www.orange.ro/......din_src/1, poti afla informatii suplimentare cu privire la inlocuirea unui SIM Orange.
O zi buna,
Orange Helper