| miha90z a întrebat:

Sunt indecisa. Vreau sa im schimb telefonul si nu stie intre ce sa aleg, si anume s 3 sau xperia acro s. Voi ce ati alege?

8 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Samsungul a avut mereu cele mai bune si durabile produse.

Plus ca in comparatie de specificatii (procesor, cip video etc), Galaxy S3 matura pe jos cu Xperial Acro S.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Samsung galaxy S3, este mai performant, are mai multe functii.

| Alexw a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune, dupa aia Sony Ericsson si dupa aia Samsung

| D3adM3n a răspuns:

Galaxy s3 e foarte bun!

| R0co3 a răspuns:

Bună,

Eu aș alege S3 Clar. Este mult mai performant si mai drăgut. Samsung în momentul de fața dispune de cele mai bune telefoane ale lumii.

O zi bună,
Pa-pa

| Seby90 a răspuns:

Nokia 3310.

| Bondarel99 a răspuns:

S3 a fost telefonul anului 2012 deci nu se compara cu acro s care e si el un telefon bun.Singurele plusuri pe care le are acro s sunt camera de 12 mp si faptul ca este rezistent la apa, dar in rest la performanta s3 il intrece lejer.

Răspuns utilizator avertizat