| Ioananmt a întrebat:

Sunt pe Orange.As putea sa blochez un nr sa nu mai imi tremita mesaje si sa ma sunt?

3 răspunsuri:
| Aleeee15 a răspuns:

Da. ai 2 posibilităţi. 1 : îl bagi la lista de respingere din telefon sau 2. suni la Orange şi raportezi probelma.

| CM7YRE a răspuns:

Suna la relatii cu clientii. Daca esti pe abonament, cel mai sigur, o sa mearga de la ei. Daca ai un telefon mai performant cauta blacklist (e o aplicatie ce respinge apeluri de la numere nedorite) sau incearca pe la setari.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Un astfel de serviciu nu este disponibil.
Uite mai multe informatii aici http://www.orange.ro/help/pot_bloca_apelantii_privati/iq/31242/din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers