| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe reteaua Orange, cartela PrePay. Am fost incarcat cu 5 Euro, dar eu voiam optiunea de 5 euro CREDIT.
Cum pot sa transform acei 5 euro in optiunea cu minute, internet, etc. (Optiunea de 5 euro)?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In situatia actuala, iti recomandam sa accesezi *100# si sa activezi optiunea de 5 EUR, iar apoi te rugam sa astepti sms-ul de confirmare si sa suni la *133# pentru consultarea resurselor. In plus, inainte de efectuarea unei reincarcari, verifica in detaliu resursa sau valoarea creditului cu care doresti sa faci reincarcarea.
O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| Apostolescu_Stefan_1997 a răspuns:

Tastezi *100 diez(nu il gasesc pe tastatura laptopului) si, in functie de ce vrei, selectezi fie Orange young, fie optinuni.