| cherrybby a întrebat:

Sunt pe Vodafone și mama îmi poate vedea factura detaliata de pe nr meu ca e pe numele ei. Dacă îmi cumpăr o cartela reîncărcabila de la Orange și le am pe amândouă în telefon, mama poate vedea lista de apeluri de pe nr Orange?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Mama ta vede apelurile de pe abonamentul Vodafone, Orange e alta retea, nu are cum sa vada mama ta cand ai sunat de pe numarul de Orange, decat daca iti ia telefonul si verifica.