| Edmonds2342 a întrebat:

Sunt singurul abonat la digi care are probleme cu internetul (datele mobile) pe telefon în ultima vreme? Adică se încarcă mult mai greu sau chiar deloc videoclipuri de pe YouTube sau orice altceva, chiar dacă am 4g...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La mine merge excelent: Salonta, Bihor.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si pe mine au inceput să mă enerveze tot mai mult cei de la DIGI, când e vorba de internet pe telefon. Fiindcă, de foarte multe ori, se pierde conexiunea la internet.
DIGI (rcs/rds) nu mai e ce-a fost, ca la inceput. De-a lungul vremii, si-a adunat destui oameni, și nu cred că ar simți lipsa câtorva, care ar decide să renunțe la contract.

| Edmonds2342 explică (pentru floresdemayo):

Da. Au slăbit calitatea serviciilor

| J0B0MAT a răspuns:

Și eu am, dar depinde de zonă, de acoperire.

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Si eu am, depinde de zona de acoperire daca are semnal 4 g, vezi aici acoperirea https://www.digiromania.ro/......e-servicii