| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul al cărui telefon îmi dă alerte din 10 în 10 minute azi? Mă refer la cele Ro-alert

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu exageram... au fost 3

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da, dar tata a primit vreo 10 cel puțin, care spuneam cam aceleași lucruri în diferite limbi. Pe Samsung-ul meu am avut doar 3, întradevăr.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu unul nu am primit. Presupun ca sunt ferit, huh.

| Catrice a răspuns:

...meanwile,me staying calm with my old Android version and no Roalerthee hee

| laSoledad a răspuns:

Si ce zice in alertele alea?

| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Despre numărul de cazuri de Corona virus. Că au ajuns peste 3 la mia de locuitori în București și măsurile pe care trebuie să le luăm.

| Hahahahaha12345 a răspuns:

Opreste notificarile de la Ro-alert si nu vei mai primi