| Kolors a întrebat:

Tableta Allview AllDro Speed are internet gratis?

Răspuns Câştigător
| xAlvin a răspuns:

Are Wireless si poti sa iei net gratis big grin

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca folosesti wi-fi-ul, atunci are internet, poate poti folosi chiar si stick-uri pentru internet, nu stiu sigur(asta depinde de model). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa folosesti un router wi-fi! Am si eu o tableta si folosesc D-Link am dat 99 lei, recomand cu caldura! Eventual poti sa vorbesti cu un vecin din bloc sa iti dea parola daca are wi-fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o tabletă nu dispune ea personal de internet. Poate veni cu un plan tarifar 3G de la vreun operator român, dar asta este altceva. Frate, voi nici nu ştiţi ce cumpăraţi?

| MaxKiller911 a răspuns:

Daca prin internet gratis te referi la wi-fi, DA are internet gratis

| ioanadanielle a răspuns:

Da doar daca folosesti wi-fi-ul