| Elv_Elv_2001 a întrebat:

Telefoanele dela Orange pe abonament sunt chinăzări? Dau fundă✌✌

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit ca sunt chinezarii, dar nu sunt. Si eu am un Nokia Lumia 635 de la Orange, fiecare bucata din el e originala, si eu stiu ce sa verific la un telefon sa ma asigur de asta, deci daca vrei sa iti iei, da-i bataie, nu sunt tzepari laughing

2 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Salut, din cate stiu eu..retelele de telefonie mobila (Vodafone, telekom, Orange) iau telefonul direct din fabrica. nu cred ca gasesti la vreunul din ei telefoane replici sau ceva de genu'. De ce crezi ca preturile la ei sunt intotdeauna mai mari? Pentru ca ei iau telefonul nou din fabrica la pretul de acolo si mai baga si ei tva si de cele mai multe ori telefoanele la liber la ei ajung la niste preturi foarte mari.dar in legatura cu calitatea, din cate stiu eu, sunt originale.

| kevincube a răspuns:

Nu, nu sunt chineăzări.