| AlexIm123 a întrebat:

Telefon bun de gaming in special pentru pubg care merge bine, pana in 12-13 milioane? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Poco X3 Pro, merge perf, nu se sacadeaza si ecranul e mare ca nu apesi aiurea pe chestii.

| AlexIm123 explică (pentru Wr3nch):

Detii acest telefon?
Grafica e buna la joc?

| Wr3nch a răspuns (pentru AlexIm123):

Detin si sunt foarte multumit. Eu joc pe HD si High Settings si merge fara probleme.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Merge si Fortnite binisor daca vrei sa te dai cu dusmanii laughing

| AlexIm123 explică (pentru Wr3nch):

O sa incerc sa setez si eu asa, daca dau grafica prea mare ajunge sa se incinga telefonul, daca e prea mica grafica merge in lag si asta e frustrant,

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A51, A52

| NLS a răspuns:

Aprob pentru Poco X3 Pro.

Daca doresti sa scapi de bloatware (aplicatii inutile, in special de la Xiaomi, aplicatii valabile/folositoare doar in China, etc) scrie-mi pe privat.
Se poate dezinstala orice foarte usor, fara root.

| AlexIm123 explică (pentru NLS):

Daca voi cumpara acest telefon, iti voi lasa mesaj, multumesc

| AlexIm123 explică (pentru NLS):

Am achiziționat acest telefon, merge bine doar o singura problema are, ca la un moment dat se încălzește la pubg, poate ca nu s graficile setate bine, ca sa se miste si bine, însă cum pot lua legătura cu tine, legat de acele aplicații?

| NLS a răspuns (pentru AlexIm123):

Lasa-mi un ID de Discord pe privat, si vorbim mai tz, dupa 19.00.
Acum sunt la munca.

Dezinstaland aplicatiile nefolositoare, castigi in special pe partea de procesor si RAM,
Daca presupui ca se incalzeste din pricina chipului video, dezactiveaza din efecte.
Nu am vazut cum sunt exact setarile la PUBG pe telefon, caci nu ma joc, dar il are frate-meu, si ma pot uita mai tarziu.

| AlexIm123 explică (pentru NLS):

Https://discord.gg/ffBScb8W
Am creat server sa poti intra sa vorbim

| Meme10Meme a răspuns:

Nu te mai juca pubg pls joace brawl stars cu mine ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce are de la snapdragon 720 in sus