| EvelynSch a întrebat:

Telefon Dual Sim Compas Mini CTK - problema: cand ma suna cineva ori nu suna deloc, ci primesc mesaj ca am un apel pierdut, ori suna o singura data apoi le intra casuta vocala. Asta nu se intampla cu toata lumea, sunt persoane care ma pot suna fara vreo problema. Putin ajutor?puppy dog eyes

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Incearca sa rezolvi problema din setarile telefonului, mai ales din setarile apelurilor. Daca nici asa nu se rezolva, o resetare de sistem ar rezolva problema. Bafta!