| xXErzaXx a întrebat:

TELEFON NOU! dau FUNDA! Sper ca ma puteti ajuta. Am achizitionat de curand un telefon Samsung Galaxy S III mini. Problema e ca nu pot salva poze de pe internet, sau facebook... stiu cum sa fac captura de ecran, dar nu stiu cum sa salvez pozele. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KaterinePierce a răspuns:

Heii. Simplu - tii apasat pe poza respectiva pana iti apare Salvare imagine / Save image. Insa pe unele site-uri, ca de exemplu Facebook ( nu pe aplicatie, ci pe rowser-ul telefonului ) trebuie sa dai mai intai Vizualizare la dimensiune mare ( sau ceva de genu ). succes! Funda? ^_^

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Intra pe imaginea care vrei sa o pui pe net, intra in optiunile pozei si dai share ar trebui sa ai acolo mai multe gen bluetooth, email, facebook, picasa sau ce mai are telefonul tau

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

Pardon asta e pentru cand vrei sa pui pe facebook, invers e cum a spus mai sus