| didiii901 a întrebat:

Telefonul HTC este bun si cat costa? detalii
funda!

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

HTC One 32Gb Silver iti spun pe propia mea experienta este foarte scump in jur de 2.579 lei dar merita bani investitiwinking O cameră excelentă. Instrumente excelente pentru editarea imaginilor. Realizezi imagini perfecte prin intermediul fotografierii continue, dintr-o singura apasare, VideoPic şi al unei camere ce capteaza cu 300 % mai multa lumina. Telefon subtire. Sunet plin. Cele doua difuzoare stereo frontale sunt legate la niste amplificatoare puternice, astfel incat toata lumea sa auda ceea ce auzi si tu. Partajeaza muzica, videoclipuri, jocuri. happy funda, vot?:d

4 răspunsuri:
| Natuuu a răspuns:

Telefoanele HTC sunt foarte bune. Bateria tine mult mai mult decat tine la un Smartphone. Pretul difera in functie de preferintele tale. big grin

| KinekT a răspuns:

Dupa mine HTC sunt cele mai bune telefoane.
Au cea mai bun calitate de sonor cu beatssound
Sunt performante.
Cel mai bun telefon de la HTC este HTC one.
Are o camera mai speciala.Din cate stiu eu este prima camera de telefon care nu foloseste megapixeli ci ultrapixeli.
Chiar daca este de 4 ultrapixeli am testat camera si se vede mai bine decat la telefoanele cu 8mp. parerea mea este ca este echivalentul unei camere de 12-13 mpx.
Un chipset foarte puternic snapdragoun la o frecveneta de 1.7 ghz quad core
2 gb ram care fac ca telefonul sa se miste bine prin meniu. aplicatii etc
O bateria neremovabila li-po de 2300 mah
Camera secundara de 2.1 mp poate filma hd 1080p la 30 de frame pe secunda.
Viteze 4g
Pentru mine clasamentul ar fi asa.
1.HTC One
2.Sony xperia z (a aparut si Sony xperia z ultra. un pic cam mare dar la ce performante are merita
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z_ultra-5540.php)
3.Samsung galaxy s4
Am ales HTC deoarece imi place calitatea sunetului camera si designul

| stroedaniel13 a răspuns:

Depinde de model.

Arunca o privire aici sa vezi o lista de preturi descrectoare de la telefoanele HTC: http://bit.ly/13nSFfZ