| Igescu a întrebat:

Telefonul Huawei mate 10 lite are ecranul măcar puțin rezistent

Și care e mai bun :
Huawei p 10 lite sau Huawei mate 10 lite

Răspuns Câştigător
| Saluteusuntroby a răspuns:

Sincer sa ti spun, mate 10 este mai rezistent dar are o forma mai agresiva, lite-ul fiind pentru persoane mI blande, sau pentru fete. Mai bun este desigur, lite-ul, nu avand foarte multe schimbari fata de mate 10, decat rezolutia si camera si mi se pare si spatiul de stocare, dar daca il vrei pe 10 mate iti ajunge spatiul. Sper ca te am ajutat!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mate 10 e putin mai bun, dar nu e foarte mare diferenta.

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai de gand sa dai cu el de ciment cumpara un telefon anti șoc. Gasesti asa ceva.
Mate e ceva mai performant.

| Alexandru250201 a răspuns:

Eu as alege Mate 10

| Tehnik a răspuns:

Apple xxx

De-abia începe scandalul cu Android-ul. Facebook pe IOS nu colectează date despre mesaje sau contacte.
Viruși pe IOS nu există. (Apple sortează aplicațiile care intra pe appstore)
Salvare iCloud. (Nu pierzi niciodată pozele, contactele)