| Anoneymous469 a întrebat:

Telefonul meu a luat-o razna. Bateria mea era 11 la suta si dintr-o data se opreste singur de la el. Il repornesc si imi arata ca e 27 la suta. Se intampla asta din 15 in 15 minute. DE CE?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Probabil bateria ta (acumulatorul) este pe duca si trebuie schimbat.
Cauti modelul tau pe google si te uiti cat costa un acumulator pentru el si il schimbi. Daca este capsulat (nu ai specificat ce telefon ai), te duci la un gsm sa iti schimbe acumulatorul.