| reginawow111 a întrebat:

Telefonul meu ergo s-a stins deodata si...cand il pun la incarcat imi apare ca se incarca insa el nu se mai incarca tot asa sta pe loc..cand l-am scos de la incarcat am dat sa-l deschid.la inceput credeam ca o sa mearga dar s-a deschis doar. si dupa iar s-a inchis, apoi iar s-a deschis apoi iar s-a inchis ce sa fac va rog ajutati-ma ...credeti ca are ceva bateria sau.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Scoate sim si cardul de memorie daca ai, si cu telefonul conectat la curent incearca sa faci reset factory din butoane.
o sa pierzi datele din memoria telefonului insa e posibil sa ii redai viata. agenda, foto, video, in cazul in care ai contul gmail sincronizat cu telefonul le poti restaura. in caz contrar nu.
bafta.