| Maria_Tite_1999 a întrebat:

Telefonul meu nu mai merge asa de bine cum mergea inainte: Nu l-am scapat in apa! Pute-ti sa imi dati cateva sfaturi ce-ar trebui sa fac cu el?

3 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Cum se numeste telefonul

| AdiFCD a răspuns:

Daca e telefon cu Android, nu ar strica sa ii faci o resetare generala, adica o revenire la setarile din fabrica. Atentie, vei pierde toate datele din memoria telefonului! Datele salvate pe card vor ramane.

| Tudose_Marian_1998 a răspuns:

Daca e in garantie il poti duce de unde l-ai luat cu certificatul. Acolo va fi testat si daca se gasesc probleme vor fi remediate. Telefonul ramane la ei cam 2 saptamani si posibil sa-ti fie resetat, deci ramai fara datele din el.