| Sues a întrebat:

Telefonul meu Samsung Galaxy J7 2016 are o problema. Se inchide singur. L-am curatat de lucruri de care nu mai am nevoie si problema inca persista. Ce sa fac? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Îți recomand să îți duci telefonul tău la un service GSM și experții de acolo îți vor spune ce probleme are telefonul tău pentru că tu nu ai de unde să știi, degeaba îl resetezi la setările din fabrică dacă el tot se închide singur.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vinde-l cit inca mai poti. Ia un Xiaomi, ZTE, Huawei, orice altceva care nu iti ia 50% in plus ca sa iti dea un telefon mai prost decat concurenta.

| Bondarel99 a răspuns:

Da o resetare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifică ca toate actualizările de software sa fie la zi. Iar dacă problema persista, o revenire la setările din fabrica.

Răspuns utilizator avertizat