| Morar_Antonio_1995 a întrebat:

Telefonul meu Samsung Galaxy Mini 2 nu ma lasa sa imi descarc chestii de pe net si cele pe care le pot descarca sunt jocurile.apk si pozele si am activat in setari Surse Necunoscute care ma lasa sa descarc chestii care nu sunt din Google play si am vrut sa-mi descarc ceva si miadat un document. html! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Salut :) cel mai bine faci urmatoarea chestie : salveazati toate contactele si tot ce ai tu in memoria telefonului si dai un hardreset. adica o resetare ca si cum ti-ai fi reinstalat softul :) uite aici un tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=dfWr8yjQofs bafta;)

| Morar_Antonio_1995 explică (pentru Assu53):

Multumesc dar imi este plina memoria telefonului e aproape plina. Nu se poate si in SD card?

| Assu53 a răspuns (pentru Morar_Antonio_1995):

Din pacate nu... asa pateam si eu, dupa ce aproape se umplea memoria interna nu ma lasa sa instalez nimic. si decat cateva aplicatii se pot instala pe card, dar trebuie sa ai din memoria interna libera. oricum eu am renuntat la android, datorita instabilitatii acestuia.