| GeorgeMihai a întrebat:

Telefonul meu se aprinde dintr-o data si tot se stinge, e cumva telefonul ascultat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ascultata, e defect.Se face un scurt pe undeva.

| Diavolcata a răspuns:

Salut, probabil ori ai ceva la cartela, ori ai un :virus" ori ai ceva la telefon mai grav, am patit si eu. Succes!

| Anonim2322343a a răspuns:

Scoate cartela si vezi daca face la fel.

| k3nzorr a răspuns:

Asta este problema de la telefon, nu are treaba cu ce zici tu. Ca sa vezi daca e ascultat, ia un telefon, suna pe nr tau, iar in timpul asta, de la telefonul tau scoate-i bateria si cartela si vezi daca la telefonul de pe care apelezi, tot iti suna. Daca da, inseamna ca e ascultat. Sau daca nu, suna de pe un telefon pe numarul tau, si pune pe cineva sa vb cu tine la o distanta de vreo 10 m sau ceva mai mult ca sa nu se faca frecventa si il intrebi pe respectiv daca se aude in ecou ce vorbesti, daca da, e ascultat.winking