| AnDutZzA020 a întrebat:

Telefonul meu se inchide si se deschide singur. Cand il las pe masa sta putin mai mult deschis, dar daca il ridic incepe sa se inchida si sa se deschida singur. Am Samsung Galaxy S5360 si a iesit din garantie. Ce pot sa-i fac? Ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| FrumoasaFata a răspuns:

Iti sugerez doar sa il vinzi cat de repede poti e o problema din el am patit si eu asa cu un telefon si uneori daca scoteam bateria stateam si 10 minute sa se deschida is niste simptome ca se c-am stirca deci ai putea sa ii faci ceva dar nu cred ca are rost e un telefon c-am varza pe romaneste dar du-te la service daca te impaci cu el