| ionutandreidragos a întrebat:

Telefonul meu, un Samsung galaxy s II nu imi mai este recunoscut de laptop cand il conectez prin USB. Mentionez ca s-a intamplat dupa ce am resetat dispozitivul. Ce as putea sa fac ca sa mi-l recunoasca din nou?

2 răspunsuri:
| InsiNe a răspuns:

Cand conectezi telefonul la pc nu iti apare in Computer un driver de instal?
sau sa dai aprobare depe telefon

| ionutandreidragos explică (pentru InsiNe):

Nimic. imi arata doar ca se incarca telefonul, iar cand intru la setarile USB din conectivitate, nu pot sa bifez conectare la pc, imi tot cere sa conectez cu cablu bagat in laptop. am cautat pe multe forumuri, am gasit un tip care avea aceeasi problema, insa ori nu am urmat eu pasii intocmai, ori nu era bun ce scria acolo, cert este ca nici azi nu merge