| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul SAMSUNG S7 e rezistent la apa daca are spatele spart?

Răspuns Câştigător
| Dedu_Calin_1970 a răspuns:

Da este, Nu intra apa prin crapaturi asa mici daca il tii mai putin de 2 minute sub apa

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Mai oameni buni nu mai puneti botul la aceste reclame cum ca e rezistent la apa. E doar o strategie da a va face sa va stricati telefoanele apui ei se spala pe maini ca nu a-ti respectat nu stiu ce conditii de utilizare cand l ati bagat in apa si uite asa va facut sa va ia bani pe reparati (vanzand componente) sau chiar sa va luati unul nou. Am avut telefoane la service chiar si de noi si au luat apa la bord. Ce dracu chiar asa sunteti de manipulati.