| Dzeko7 a întrebat:

Telefonului HTC wildfire s a510e i se poate da update acum are Android 2.3.5.Am încercat de la about phone-software information-check now dar imi spune ca nu este posibil pe modelul acesta.E imposibil?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Normal din moment ce iti spune ca este disponibila o noua versiune de android, ar trebui sa te lase sa il instalezi. Se pare ca doar iti spune ca este o noua versiunea dar nu e compatibila... Ca si la iOS (au o limita si telefoanele de a suporta, desii ele tot iti spun ca exista versiune noua) sunt doar pentru cele mai performante.

| cerchi a răspuns:

Stai linistit, si eu am acelasi telefon are Android 2.3.5 Mam decis astazi daca tot nu am ce sa fac sa caut un progam ceva pe Google sa incerc sa iti fac up. Daca reusesc sa gasesc eva, te voi anunta. Bafta