| whatisthis19 a întrebat:

Telekom sau Orange?
Care credeti ca e cel mai bun?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vodafone are tarife bune, fara abonament sa stii

| Simpatic a răspuns:

@sierra1 > ghita e cioban, nu stie el cum e cu retelele gsm happy

| Simpatic a răspuns:

Subiectiv dar aleg Orange

| Wr3nch a răspuns:

Orange. Oferta de 5 sau 6 euro e tot ce iti trebuie daca nu suni des in alte retele sau oameni care sunt in alte tari.

| gabicoo a răspuns:

La preț cel mai bun e Orange! Dar depinde de cât de bun e semnalul in zona ta!

| ahlrh a răspuns:

Vodafone, dar trebuie să luați în calcul și dacă operatorul de telecomunicații preferat, vă asigură acoperirea semnalului la dumnevoastră în zonă.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Referitor la "recomandarea" prepay cu 5 euro Orange, dacă DOAR Orange are semnal acolo, ar fi "cea mai bună alegere". Eu cu 7 euro vorbesc aproape 3 luni la Telekom.

| Justme32 a răspuns:

Orange nu e atât de sigur în timp ce Telekom pare un pic mai scump la prima vedere dar rezolvă rapid unele probleme de hacking sau altele

| DeeaCarmen a răspuns:

Orange. Sa inteleg ca vrei sa pleci de la Vodafone. Daca da, bine faci.

| lalaura94 a răspuns:

RCS