| AlexGB123 a întrebat:

Știe careva ce-i cu numărul ăsta +41742785020? Am fost sunat azi dar nu am apucat să răspund iar când am căutat răspunsuri pe google am observat că nu eram singurul sunat

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se pare ca e din Elvetia, daca nu ai pe nimeni acolo atunci e putin probabil sa fie greseala. Daca mai suna si ai abonament, nu raspunde! S-ar putea sa fie o metoda de taxare, au mai fost cazuri. Daca esti pe cartela si nu ai creditnefolosit poti raspunde linistit, asa de curiozitate.