| BL4J a întrebat:

Știe cineva cum pot să mă uit la un video pe google sau pe YouTube dar în același timp să pot asculta și muzică care să meargă în același timp cu acel video?
Se poate?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Descarci BG Player de pe magazin play și aia e. Folosesc aplicația asta pentru muzica de peste 5 ani.

5 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Incearca sa deschizi mai multe ferestre. Se poate

| Polistfever a răspuns:

Cu YouTube premium se poate

| Crescent a răspuns (pentru Crescent):

Asta daca nu esti de pe telefon

| Zuzu1991 a răspuns:

Pe telefon nu prea cred, are de a face cu aplicatia IMBECILA care taie muzica din background, cand are ea de dat sunete
iar pe telefon systemul pupa aplicatia in kur, ca doar aplicatia stie ce face, chiar stie mai bine decat ce vreau eu angry
nu de alta dar am dezinstalat vreo 5 jocuri pentru ca imi taie muzica, cand il pornesc

| BL4J explică (pentru Sekim):

Mulțumesc mult chiar merge