| tup3u a întrebat:

Știe cineva cum pot schimba un abonament de fix la Telekom, dacă-i sun îmi spun că sunt doar două pachete la ei iar eu îl am pe cel mai mic de vreo 15 € dar îmi vine lunar peste 150 de lei.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

La fel oferă și Digi, și Orange etc.
PS -poți păstra chiar și numărul, ceri portare.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-i mai suna. Mergi personal.

| tup3u explică (pentru darrio2007):

Ultima dată am așteptat juma' de zi la coadă când am fost, și am aflat că am stat degeaba, nu mai calc cât de curând pe acolo

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suni la ei și te clarifici. Ei se poartă foarte corect. spun din experiența mea cu ei.

| mihai69 a răspuns:

Treci la alt operator, nu sunt singurii de pe piață.

| tup3u explică (pentru mihai69):

Am pachetul complet, telefonie, tv și internet, nu cred că au toți așa

| mihai69 a răspuns (pentru tup3u):

La fel oferă și Digi, și Orange etc.
PS -poți păstra chiar și numărul, ceri portare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te duci la RDS, Digi, sau la firma lui Tzesari. Ai de ales. tongue