| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cum se poate pune limitare de suma la card-ul Monese!? Imi e teamă să nu poată cinevă sa îmi fure banii de pe card. pentru că eu tot cumpăr de pe la tot felul de chioșcuri cu dubioși care nu au prețurile afișate și POS-urile lor sunt atât de ciudate si ne standardizate in cât arată ca d in epoca de piatră unele.
Aș vrea să nu se poată face plăți mai mari de 100 eruo / zi

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

Am cautat si eu pe net informatii despre Monese. Nimic decat despre cum sa-l comanzi. Dar poti pune intrebarea si aici: https://www.doarpeinternet.com/card-monese-romania/#contact_monese_romania fiindca am vazut ca raspunde.