| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Știe cineva de ce nu mai pot viziona trailere filme de pe cinemagia pe Samsung a 40 care până acum o zi le puteam viziona fără nicio problemă? Când dau să vizionez orice trailer îmi scrie not found

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu mai ai credit pe mobil, pentru data.

| JicaContra a răspuns:

Incearca in browser in loc de aplicatia aia cam imbecila
daca tot nu merge atunci e posibil sa ai un virus care iti schimba continutul
iar la sfarsit intotdeauna ramane reset telefon

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru JicaContra):

Eu din browser accesez și scrie not found, cum îmi dau seama dacă am un virus pe telefon?

| JicaContra a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Aha, pai incearca atunci aplicatia sau alt browser
si nu trebuie neaparat sa ai un virus, ci browserul dat peste cap

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru JicaContra):

Chestia e că mie mi-a mers până ieri să văd trailere, și nu înțeleg că telefonul ar trebui să fie mult mai performant, doar e din 2019

| JicaContra a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Not found inseamna ca ajunge unde nu trebuie, nu ca e telefonul neperformant
poti sa dezinstalezi de tot browserul si sa il reinstalezi, sau macar sa te duci in settings/app/ gasesti browserul si ii cureti cache si data