| SorinRK a întrebat:

Știe cineva de ce tot mi se închid aplicațiile și jocurile pe telefon, și îmi apare mesajul asta "din păcate aplicația s-a oprit"?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai memoria de lucru prea ocupata.
Opreste din aplicatii cele pe care nu le mai folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatiile dau eroare. Probabil incompatibile cu telefonul tau. Totusi incearca sa faci telefonului o revenire la setarile din fabrica.

| weedhack a răspuns:

Salut Blye. Ai niste erori de soft cel mai probabil din cauza aplicatiilor de la terti si erorile de baza a programelor digitale. Te sfatuiesc sa iti salvezi datele personale pe un pc si sa iti resetezi telefonul la setarile din fabrica. Sper ca ti am fost de ajutor.